Biz bu işin mutfağındayız.!

MUTFAĞINIZI MI YENİLEYECEKSİNİZ?

O Halde tam aradığınız sayfadasınız! İstanbul'da mutfak banyo tadilatında uzman olan firmamızda zevkinize ve bütçenize uygun bir mutfak mutlaka bulabilirsiniz.

Her türlü modern ve kantri tarzı mutfak modellerini, yerinize göre en güzel tasarımlarla dizayn ettirerek hayallerinizin mutfağına çok uygun şartlarda sahip olabilirsiniz.

NE TÜR BİR MUTFAK DOLABI İSTİYORSUNUZ?

Modern bir mutfak istiyorsanız.? Size Acrylic kapaklı ankastre bir mutfak tavsiye edebiliriz.Acrylic kapaklı mutfak dolapları parlak yüzeyiyle mutfağınıza modern bir hava katabilir.Fiyat olarak cazip bir mutfak seçeneğidir.Eger biraz daha paraya kıyarım diyorsanız? lake kapaklı bir mutfak dolabı yaptırabilirsiniz.Tabii burada en önemli dikkat edeceğiniz husus aksesuar seçimidir.kullanılacak aksesuarlar kulp ray ve kapak mekanizmaları,tezgah seçimi,seramik duvar boyası ve  dolap renkleri birbiriyle uyumlu olmalıdır.Diğer önemli bir hususta projelendirmedir.evye ve ankastre cihazların yerleşimi,mutfak modüllerinin modern bir çizgide yerleştirilmesi çok önemlidir.

Klasik kantri mutfak meraklısı iseniz? Ahşap kaplamalı klasik bir mutfak düşünebilirsiniz.Tabiki bütçenizi biraz zorlamanız gerekir.Yok o kadar bütçem yok diyorsanız? Mdf üzeri mat lake boyalı country tarzı bir mutfak tercih edebilirsiniz.Buda bana ağır gelir diyorsanız.o zaman, Country görünümlü membran kaplamalı bir mutfak dolabı yaptırabilirsiniz.Mutfağım çok döküldü kullanılacak hali kalmadı,yenilemem lazım fakat bir kaç seneya kalmaz evimiz kentsel dönüşüme girip yıkılabilir,Bana bir kaç yıl idare edecek hem güzel hemde ucuz bir mutfak dolabı yaptırsam yeter diyorsanız? O zaman,size suntalam gövdeli suntalam veya MDF lam kapaklı,Laminat tezgahlı bir mutfak dolabı tavsiye ederiz.

MUTFAK DOLABI ÇEŞİTLERİ

İmalatını yaptığımız mutfak dolapları çeşitlerimiz,

Acyrlic mutfak dolabı,Membran mutfak dolabı,Lake mutfak dolabı,Country mutfak dolabı,Ahşap mutfak dolabı,Mdflam mutfak dolabı,Suntalam mutfak dolabı,High Gloss mutfak dolabı,Laminat mutfak dolabı,Kantri mutfak dolabı,Modern mutfak dolapları,Kantri mutfak dolapları,Amerikan mutfak dolapları,Ankastre mutfak dolapları,Ada tipi mutfak dolapları

MUTFAK İMALATINDA KULLANILAN MALZEMELER

Mutak dolabı gövdelerinde genellikle 18mm suntalam veya MDFlam malzeme kullanılır.İsteğe göre parlak ve mat seçenekleri vardır.Ön kenar batlarında 1mm pvc kullanılır.Kantri tarzı ve lake mutfaklarda Mdf üzeri lake boyalı dolap kullanılır.Dolap arkalıkları 4 mm, 6mm, ve 8mm olmak üzere, İsteğe göre belirlenir.Dolap altlarına plastik baza ayakları kullanılarak yerden teması kesilir.Bölelikle herhangi bir su basması durumunda dolap etkilenmez.Kulp çeşidi müşterinin isteğine göre belirlenir.Kapak menteşeleri ve çekmece raylarında frenli ray ve menteşeler standart olarak kullanılır.Ray çeşitleri projeye ve müşteri isteğine göre belirlenir.


BU YAZI HAKKINDAKİ DÜŞÜNCE VE SORULARINIZ

İSİM SOYİSİM

EMAİL

Güvenlik Kodu : 27252x