Mutfak dekorasyonunda yenileme yapıldığında; renk ve model konusunda karar vermek oldukça zordur. Ancak mutfak tasarımlarında sıklıkla tercih edilen renk beyaz renk olarak öne çıkmaktadır. Bunun birçok nedeni vardır. Beyaz renk, her türlü mutfak tasarımına kusursuz bir şekilde uyum sağlayacaktır. Beyaz renkli mutfak dolabı alternatiflerini incelemek için Sultangazi mutfak dekorasyonu seçeneklerine bakılabilir. Beyaz renk, dolaplarda ve mutfak mobilyasında kullanıldığında kiri göstermez. Daha koyu renklerde, parmak izleri ve yağ lekeleri oluşabilir. Koyu renk dolapların sıklıkla silinmeleri gerekir. Beyaz renk dolaplarda ise temizlenme sıklığı nispeten daha az olacaktır.

Beyaz Renk Modern Mutfaklar

Mutfağını yeni modaya uydurmak adına yenileyenlerin, beyaz renk modern mutfaklar tercihleri olmaktadır. Modern mutfak dolaplarında genellikle parlak yüzeyler tercih edilir. Beyazın saflığının ve temizliğinin yansıtıldığı bu tasarımlarda, zarif dolap ve çekmece kulpları kullanılır. Özellikle küçük mutfakların daha geniş görünmesi ve ferah bir his yaratması için beyaz, ilk kullanılacak renktir. Modern mutfak tasarımlarında beyaz renk, ankastre setlerle de kusursuz bir uyum sağlamaktadır. Ankastre tercih edenler, ankastre setlerinin gümüş renkli türlerine sıklıkla rastlarlar. Ancak bembeyaz bir mutfağa sahip olmak isteyenler, ankastre setlerin de beyaz olarak üretilmiş olanlarını satın alabilirler.

Beyaz Renk Nostaljik Mutfaklar

Son yılların en gözde mutfak tasarımlarından bir tanesi de beyaz renk nostaljik mutfaklar olarak dikkat çekiyor. Geçmişin mutfak tasarımlarını modernize ederek sunan tasarımcılar, mutfaklara bambaşka bir hava katıyorlar. Bu nostaljik mutfak dolaplarında en göze çarpan detay camlı bölmeler. Bu mutfak dolaplarının bazı kapakları cam olarak tasarlanıyor ve için görülüyor. İçinin görünmemesini isteyenler buzlu cam kullanabilirler. Ancak normal cam, en güzel görüntüyü yaratacaktır. Bu nostaljik tasarımların dikkat çeken bir diğer detayı ise oymalı veya işlemeli detaylarıdır. Bu detaylar, mutfağa çok güzel bir ağırlık katar. Nostaljik tasarımda olan mutfak dolaplarında da en sık tercih edilen renk yine beyazdır. Huzur verici bir ortam yaratmak isteyenler beyaz nostaljik mutfak tasarımlarını tercih edebilirler.


Son 6 Blog Yazısı

Büyükçekmece Mutfak Dolabı Modelleri
Büyükçekmece Mutfak Dolabı Modelleri

Bu ürünlerde Büyükçekmece mutfak dolabı modelleri sağlamlığı ve uzun ömürlü olmasında önemli rol oynar.

Tarih : 21.09.2017 15:31:01
U Mutfak Modelleri
U Mutfak Modelleri

Geleneksel U mutfak modelleri ilgili sorunlar genellikle küçük boyutlarından dolayı ortaya çıkar.

Tarih : 18.09.2017 17:15:00
Mutfak Alt Kör Köşe Mekanizmaları
Mutfak Alt Kör Köşe Mekanizmaları

İşte bu alanlar kişinin zevkine ve ihtiyacına göre çeşitli mutfak alt kör köşe mekanizmaları ile kullanıma açılıyor.

Tarih : 13.09.2017 16:50:45
Alt Kör Köşeler İçin Köşe Sepetleri
Alt Kör Köşeler İçin Köşe Sepetleri

Mutfaktaki alt kör köşeler için verimli depolama olanağı sağlanılabilmesi alt kör köşeler için köşe sepetleri kullanılabilir.

Tarih : 11.09.2017 16:41:38
Ümraniye Mutfak Dolabı Modelleri
Ümraniye Mutfak Dolabı Modelleri

Ümraniye mutfak dolabı modelleri her zevke ve keseye hitap edecek şekildedir.

Tarih : 7.09.2017 16:39:45
Esenler Mutfak Dekorasyonu
Esenler Mutfak Dekorasyonu

70 yıllık bir konsept olan çalışma üçgenidir ve bu üçgen Esenler Mutfak Dekorasyonu adı altında.

Tarih : 5.09.2017 17:23:24

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 21.08.2017 14:18:32
BU ÜRÜNÜ 618 KİŞİ İNCELEDİ